Aktualności

 

6.04.2006 Swoje zdjęcia dorzucili przedstawiciele Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego Edukacji Innowacyjnej. Można je obejrzeć w zakładce "Fotoreportaż 2"
4.04.2006

Dzień targowy mamy za sobą. Były tłumy zainteresowanych gimnazjalistów, wychowawcy, rodzice. Imprezę otworzył i swoją osobą uświetnił Prezydent Miasta Bydgoszczy Pan Konstanty Dombrowicz.
Kilka amatorskich zdjęć, które wykonałem, umieściłem w zakładce "Fotoreportaż". Zapraszam do obejrzenia  galerii.

30.03.2006

Zapraszamy Państwa na naszą oficjalną stronę internetową Bydgoskich Targów Edukacyjnych również po ich zakończeniu. Będzie bowiem dostępny fotoreportaż z przebiegu imprezy. Jeśli będziecie robili Państwo zdjęcia cyfrowe, a chcielibyście, aby zostały opublikowane w tym miejscu, wystarczy wysłać je na adres moto@zss.pl z podstawowym komentarzem: kto, jaka szkoła lub instytucja, inne informacje.

28.03.2006

Uwaga wystawcy!
W korytarzach wystawowych hali Łuczniczka jest stosunkowo mało gniazd elektrycznych. Ci z Państwa, którzy zamierzają podłączyć urządzenia elektryczne, powinni zabezpieczyć we własnym zakresie przedłużacze i trójniki.

21.03.2006

W uzgodnieniu z Zarządem HWS  "Łuczniczka" informujemy, że wystawcy będą mieli możliwość ustawiania swoich stoisk w poniedziałek 3 kwietnia 2006 od godziny 16.00
i we wtorek 4 kwietnia od godziny 8.00. Każdy z wystawców samodzielnie pobiera z magazynu stoliki i krzesła i ustawia je w przydzielonym miejscu.

18.03.2006

Przygotowania do Targów Edukacyjnych trwają. Dziś podajemy przydział stanowisk wystawienniczych poszczególnych szkół i instytucji.
Od dziś jest dostępny łatwiejszy do zapamiętania adres internetowy naszej witryny, który wygląda tak:   www.bte2006.prv.pl

 

W dniu 4 kwietnia 2006 roku w Hali Sportowej "Łuczniczka" odbędą się kolejne Targi Edukacyjne. Wszystkie szkoły ponadgimnazjalne, domy kultury,  placówki wychowawcze i poradnie psychologiczno - pedagogiczne zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2006/2007.

Udział w Targach jest bezpłatny.

Organizatorzy zapewniają wszystkim stoisko wystawiennicze wyposażone w 3 stoły, 2-3 krzesła oraz przyłącze prądu elektrycznego. Każda placówka będzie miała też możliwość zaprezentowania swojego dorobku poprzez występy młodzieżowych grup muzycznych, tanecznych, chórów, orkiestr itp.
W przypadku zainteresowania uczestnictwem Państwa Placówki w Targach Edukacyjnych, proszę o wypełnienie karty zgłoszenia i przekazanie jej w formie papierowej do sekretariatu Zespołu Szkół Samochodowych  w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 63 do dnia 3 marca 2006 roku.