Aktualności - 2007

 

 

17.04.2007

Już po wszystkim. Trzecie Bydgoskie Targi Edukacyjne dobiegły końca. Zgromadziły większość bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych i placówek pracujących na rzecz oświaty w Bydgoszczy. Przez stoiska wystawców przewinęła się ogromna rzesza młodych ludzi, ich rodziców i wychowawców. Wielu gimnazjalistów podeszło bardzo poważnie do szansy poszukania swojej życiowej drogi.
W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tej imprezy za trud i oddanie w działaniu.
Dziękujemy również Dyrekcji i wszystkim pracownikom HWS "Łuczniczka" za wszechstronną pomoc, zaangażowanie i wyrozumiałość dla niektórych pomysłów uczestników Targów.
W zakładce Fotoreportaż można już obejrzeć serię zdjęć z życia targowego.

16.04.2007

Uwaga!!!
Z przyczyn organizacyjnych stoiska nr nr 1, 2, 3 zostały przeniesione na miejsce po przeciwnej (przekątnej) hali Łuczniczka, pomiędzy stanowiskami 43 i 47. Za zmianę przepraszamy wystawców.

12.04.2007

Ważne informacje dla gimnazjalistów w zakładce Informacje dla gimnazjalistów

12.04.2007

Swój udział w Targach zgłosiły  43 placówki i jedna grupa uczniów. Stanowiska wystawiennicze zostały przydzielone. Placówki planujące użycie energii elektrycznej powinny we własnym zakresie zabezpieczyć przedłużacze i rozdzielacze elektryczne.

5.04.2007

Informujemy, że zgodnie z ustaleniami poczynionymi przez organizatora z Dyrektorem  HWS "Łuczniczka", wystawcy będą mieli możliwość montażu swoich stanowisk wystawienniczych w przeddzień Targów, tj. w poniedziałek 16 kwietnia 2007 roku od godziny 12.00. We wtorek od godziny 8.00.
Stanowiska będą oznaczone wyraźnymi numerami, do których przypisane są poszczególne jednostki.

31.03.2007

Swój udział w Targach zgłosiło 36 placówek. Stanowiska wystawiennicze zostały przydzielone.

26.03.2007

Wszyscy pracownicy placówek, które zaplanowały i zgłosiły występy artystyczne swoich uczniów w  czasie trwania Targów, proszeni są o pilne telefoniczne skontaktowanie się z panią Małgorzatą Gładyszewską - Dyrektorem MDK Nr 4 w Bydgoszczy.
Pani Małgorzata Gładyszewska przygotowuje scenariusz programu artystycznego Targów i oczekuje na informacje o szczegółach występów.
telefon nr 604 650 420

25.03.2007

Dokonano przydziału stanowisk wystawienniczych dla placówek, które dokonały formalnego zgłoszenia uczestnictwa w Targach.

20.03.2007

Do dnia dzisiejszego swój udział w Targach zgłosiło 18 jednostek. Ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie zgłoszenia pozostałych szkół oraz innych jednostek szkolnych i wychowawczych zainteresowanych udziałem w Targach o złożenie zgłoszenia.
Nie zostały jeszcze przydzielone stanowiska, ale wkrótce to nastąpi.

 

W dniu 17 kwietnia 2007 roku w Hali Sportowej "Łuczniczka" odbędą się kolejne - III Targi Edukacyjne. Zaplanowany czas otwarcia imprezy to godziny od 10.00 do 17.00.
Wszystkie placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz - szkoły ponadgimnazjalne, domy kultury,  placówki wychowawcze i poradnie psychologiczno - pedagogiczne zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2007/2008.

Udział w Targach jest bezpłatny

Organizatorzy zapewniają wszystkim stoisko wystawiennicze wyposażone w 3 stoły, 2-3 krzesła oraz przyłącze prądu elektrycznego. Każda placówka będzie miała też możliwość zaprezentowania swojego dorobku poprzez występy młodzieżowych grup muzycznych, tanecznych, chórów, orkiestr itp.
W przypadku zainteresowania uczestnictwem Państwa Placówki w Targach Edukacyjnych, proszę o wypełnienie karty zgłoszenia i przekazanie jej w formie papierowej do sekretariatu Zespołu Szkół Samochodowych  w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 63 do dnia 30 marca 2007 roku.