Aktualności - 2009

 

13.03.2009

Piąte Bydgoskie Targi Edukacyjne zostały zakończone. Zapraszamy do zakładki "Relacja fotograficzna"

3.03.2009

W uzgodnieniu z Zarządem HSW "Łuczniczka" informujemy, że wystawcy będą mogli montować swoje stoiska w poniedziałek 9 marca od godziny 22.00 oraz we wtorek 10 marca od godziny 7.30. Z magazynu Hali należy pobrać stoliki i krzesła i przenieść je we własnym zakresie do stanowiska wystawienniczego. HSW nie udostępni w tym zakresie swoich pracowników. Neleży pamiętać również o zabezpieczeniu się w przedłużacze i rozdzielniki energii elektrycznej.

21.02.2009

Zakończone zostało przyjmowanie zgłoszeń na udział placówek w Targach.
W przypadku niejasności w harmonogramie występów artystycznych proszę kontaktować się z dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury Nr 4.

18.02.2009

Czynna jest już zakładka "Plan dnia targowego"
Uwaga! Ważna informacja dla rodziców.
W sali konferencyjnej znajdującej się na piętrze w pylonie 4 (herb Bydgoszczy) w godzinach 12.00 - 17.00 rodzice dzieci młodszych będą mogli zasięgnąć informacji o zasadach rekrutacji dzieci do przedszkoli publicznych na terenie miasta Bydgoszczy.

31.01.2009

Szkoły i placówki oświatowe, których organem prowadzącym nie jest Urząd Miasta Bydgoszczy zostają wpisane na listę wystawców warunkowo. Pełne uczestnictwo jest możliwe po dostarczeniu do organizatora pisemnej zgody udziału w targach wydane przez Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Bydgoszczy.

We wtorek 10 marca 2009 roku w Hali Sportowej "Łuczniczka" odbędą się kolejne - V Bydgoskie Targi Edukacyjne. Zaplanowany czas otwarcia imprezy to godziny od 10.00 do 17.00.
Wszystkie placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz - szkoły ponadgimnazjalne, domy kultury,  placówki wychowawcze i poradnie psychologiczno - pedagogiczne zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2009/2010.

Udział w Targach jest bezpłatny

Organizatorzy zapewniają wszystkim stoisko wystawiennicze wyposażone w 2 stoły, 2-3 krzesła oraz przyłącze prądu elektrycznego. Każda placówka będzie miała też możliwość zaprezentowania swojego dorobku poprzez występy młodzieżowych grup muzycznych, tanecznych, chórów, orkiestr itp. Planowane są również dodatkowe imprezy towarzyszące.
W przypadku zainteresowania uczestnictwem Państwa Placówki w Targach Edukacyjnych, proszę o wypełnienie karty zgłoszenia  i przekazanie jej w formie papierowej do sekretariatu Zespołu Szkół Samochodowych  w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 63 do dnia 4 lutego 2009 roku.
Ograniczony termin wynika ze zbliżających się ferii zimowych!!!