Aktualności 2010

 

Patronaty
i współpraca

         
 

4.05.2010


Zapraszamy na relację fotograficzną z dnia targowego.
 

20.04.2010

Informacje organizacyjne dla wystawców

W dniu targowym, tj. w poniedziałek 26 kwietnia, HSW Łuczniczka będzie otwarta od godziny 7.00. Zostaną otwarte wejścia od strony ulicy Toruńskiej.
Czas między godzinami 7.00 - 10.00 przeznaczony jest dla wystawców na organizację stoisk.
Nie jest wskazane w tym czasie wchodzenie gimnazjalistów na teren hali.
Wystawcy mający stoiska w holach przy oknach zewnętrznych oraz w przejściach przy pylonach (stanowiska 1, 2, 3, 15, 16, 17, 38, 39, 40) pobierają po 2 stoły i 3 krzesła, wystawcy mający stoiska od strony płyty głównej pobierają 1 stolik i 2 krzesła.
Pobranie i przeniesienie mebli każdy wystawca organizuje we własnym zakresie. Pracownicy HSW tylko wydają meble z magazynów.
Wystawcy powinni we własnym zakresie zaopatrzyć się w odpowiednią do własnych potrzeb ilość przedłużaczy i rozdzielaczy elektrycznych.
Dla zespołów tanecznych i sportowych będą przygotowane dwie szatnie.
Dla orkiestr dętych zostało zabezpieczonych 50 krzeseł. Orkiestry muszą pobrać je samodzielnie z magazynu.
Harmonogram występów sportowo - artystycznych zamieszczono w zakładce
Plan dnia targowego .
W czasie trwania imprezy organizatorzy będą do dyspozycji przy stoisku 32 Zespołu Szkół Samochodowych.
 

14.04.2010

Informujemy, że wszystkie wytyczone stanowiska wystawiennicze zostały zajęte.

7.04.2010


Uwaga!!!
Zmiana terminu Targów!!!


W związku  z koniecznością przeprowadzenia w dniu 19 kwietnia 2010 roku, w hali widowiskowo-sportowej "Łuczniczka" meczu w siatkówce kobiet (Centrostal - Muszynianka) w ramach rozgrywek "Play-Off ", Wydział Edukacji UM Bydgoszczy wspólnie z Zespołem Szkół Samochodowych w Bydgoszczy zmuszony jest do przesunięcia terminu organizacji Bydgoskich Targów Edukacyjnych  na dzień  26 kwietnia 2010 roku.
Za nieprzewidziane trudności, które powstały z przyczyn od nas niezależnych serdecznie przepraszamy.
 

18.03.2010

Ze względów organizacyjnych HSW Łuczniczka, stoiska o numerach 43 - 58 będą mogły być wyposażone w jeden stół, pozostałe stoiska w dwa stoły.

17.03.2010

Informujemy, że harmonogram występów artystycznych i sportowych oraz orkiestr szkolnych zostanie sporządzony
i opublikowany na stronach targowych dopiero po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń uczestnictwa w targach, tj. po 31.03.2010 roku.
W przypadku dodatkowych sugestii lub zapytań prosimy o kontakt z dyrektorem MDK Nr 4 w Bydgoszczy. Informacje adresowe w zakładce "Organizatorzy i patronat".


W poniedziałek 19 kwietnia 2010 roku w Hali Sportowej "Łuczniczka" przy ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy odbędą się kolejne - VI Bydgoskie Targi Edukacyjne. Zaplanowany czas otwarcia imprezy to godziny od 10.00 do 17.00.
Wszystkie placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz - szkoły ponadgimnazjalne, domy kultury,  placówki wychowawcze i poradnie psychologiczno - pedagogiczne zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2010/2011.

Udział w Targach jest bezpłatny

Organizatorzy zapewniają wszystkim stoisko wystawiennicze wyposażone w 2 stoły, 2-3 krzesła oraz przyłącze prądu elektrycznego. Każda placówka będzie miała też możliwość zaprezentowania swojego dorobku poprzez występy młodzieżowych grup muzycznych, tanecznych, chórów, orkiestr itp., w szczególności  organizatorzy oczekują propozycji prezentacji umiejętności sportowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu sportowym.
W przypadku zainteresowania uczestnictwem Państwa Placówki w Targach Edukacyjnych, proszę o wypełnienie karty zgłoszenia  i przekazanie jej w formie papierowej - zgodnie z zasadami określonymi w zakładce Karta zgłoszenia - do sekretariatu Zespołu Szkół Samochodowych  w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 63  do dnia 31 marca  2010 roku.