Aktualności 2013

 

12.04.2013

IX Bydgoskie Targi Edukacyjne dobiegły końca. Organizatorzy dziękują wszystkim wystawcom za przygotowanie stanowisk oraz młodzieży szkolnej i zainteresowanym rodzicom za liczne uczestnictwo.

Relację fotograficzną można obejrzeć tutaj.

9.04.2013

Na stanowisku 39 będzie ustawione mini studio internetowej telewizji AjPi TV działającej przy Zespole Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy. Zachęcamy uczestników targów do udzielenia wywiadów reporterom TV.

9.04.2013

Na życzenie wystawców został zmieniony harmonogram występów artystycznych młodzieży.
Proszę o zapoznanie się ze zmianami, aby uniknąć zaskoczenia przed występami.

6.04.2013

Został opublikowany plan dnia targowego ze szczegółowym harmonogramem występów artystycznych młodzieży. Zakładka Plan dnia targowego.

5.04.2013

Informacje organizacyjne dla wystawców

W dniu targowym, tj. w czwartek 11 kwietnia, HSW Łuczniczka będzie otwarta od godziny 7.00. Zostaną otwarte wejścia od strony ulicy Toruńskiej.
Czas między godzinami 7.00 - 9.00 przeznaczony jest dla wystawców na organizację stoisk.

Nie jest wskazane w tym czasie wchodzenie gimnazjalistów na teren hali.

Wystawcy pobierają  stoły (1 sztuka) i max. 3 krzesła z magazynów wskazanych przez organizatorów lub pracowników HSW.
Pobranie i przeniesienie mebli każdy wystawca organizuje we własnym zakresie. Pracownicy HSW tylko wydają meble
z magazynów. Pobranie większej ilości mebli będzie możliwe po wydaniu limitu wszystkim wystawcom.
Wystawcy powinni we własnym zakresie zaopatrzyć się w odpowiednią do własnych potrzeb ilość przedłużaczy i rozdzielaczy elektrycznych.
Dla zespołów tanecznych i sportowych będą przygotowane szatnie.
Dla orkiestr dętych zostało zabezpieczonych 50 krzeseł. Orkiestry muszą pobrać je samodzielnie z magazynu.
Harmonogram występów sportowo - artystycznych zostanie zamieszczony w zakładce
Plan dnia targowego .

O godz. 10.00 odbędzie się krótka uroczystość otwarcia Targów przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy, poprzedzona hejnałem Bydgoszczy. Na ten czas (10 min.) organizatorzy proszą wystawców o przejście do części środkowej hali, do balustrad trybun dolnych. Nie chcemy, aby Pan Prezydent przemawiał do pustych krzesełek.
W czasie trwania imprezy organizatorzy będą do dyspozycji przy stoisku 32 Zespołu Szkół Samochodowych.

Uwaga: Zarząd HSW Łuczniczka zabrania przyklejania jakichkolwiek materiałów reklamowych przy pomocy taśmy, kleju, szpilek etc. na ścianach wewnętrznych obiektu. Zawieszone materiały będą bezwzględnie usuwane.

Należy pamiętać, że targi trwają do godz.15.30, a więc stoiska wystawców do tej godziny powinny być kompletne i udzielać wszechstronnych informacji zainteresowanym.


Na czwartek
11 kwietnia 2013 roku w Hali Sportowej "Łuczniczka" przy ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy zaplanowano  kolejne -
9 Bydgoskie Targi Edukacyjne. Zaplanowany czas otwarcia imprezy to godziny
od 9.00 do 15.30.
Wszystkie placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz - szkoły ponadgimnazjalne, domy kultury,  placówki wychowawcze i poradnie psychologiczno - pedagogiczne zostaną zaproszone do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2012/2013.
 

Udział w Targach jest bezpłatny

Organizatorzy zapewniają wszystkim stoisko wystawiennicze wyposażone w 1-2 stoły, 2-3 krzesła ( w zależności od wielkości przydzielonego miejsca) oraz przyłącze prądu elektrycznego (bez przedłużaczy). Każda placówka będzie miała też możliwość zaprezentowania swojego dorobku poprzez występy młodzieżowych grup muzycznych, tanecznych, chórów, orkiestr itp.
W przypadku zainteresowania uczestnictwem Państwa Placówki w Targach Edukacyjnych, proszę o wypełnienie karty zgłoszenia  i przekazanie jej w formie papierowej - zgodnie z zasadami określonymi w zakładce Karta zgłoszenia - do sekretariatu Zespołu Szkół Samochodowych  w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 63  do dnia 4 kwietnia  2013 roku do godz.9.00.